Antypody.info
Australia, Melbourne: Blog Moniki i Przemka

O nas

Położenie Melbourne na mapie Australii

Kilka słów o nas

To my: Monika i Przemek. W Australii mieszkamy od 2005 roku. Zakochaliśmy się w tym kraju w 2001 roku, kiedy odbyliśmy miesięczną podóż poślubną po Australii. Po powrocie do Polski myśl o Australii nie dawała nam już spokoju.

Wyjechaliśmy do Australii na niezależnej wizie emigracyjnej z dwójką urodzonych jeszcze w Polsce dzieci w lutym 2005 roku. Mieszkamy w domku na przedmieściu Melbourne i pracujemy w australijskich firmach. Przemek jest analitykiem w firmie logistycznej. Monika zajmuje się doskonaleniem jakości oprogramowania komputerowego. W wolnym czasie uwielbiamy poznawać Australię i odwiedzać różne bardziej i mniej znane jej zakątki.

Intencje i dobre rady

Mieszkamy w Australii dopiero kilka lat i wciąż jest ona dla nas krajem nowym, który powoli odkrywamy. Piszemy na blogu o naszych wrażeniach z pobytu na Antypodach, o tym co widzimy wokół siebie. Wiele z tych zapisków może się okazać przydatnymi dla kolejnych potencjalnych imigrantów. Prosimy jednak pamiętać, że są to tylko nasze subiektywne opinie i mimo, że pisane są w dobrej wierze to za ich interpretację oraz wykorzystanie każdy z czytelników odpowiada sam.

Zapraszamy do czytania bloga. Jeśli podoba Ci się nasza strona to prosimy o komentarz. Najlepsza motywacja dla autora to świadomość, że ktoś to czyta. Zapraszamy również do wpisania się do Księgi gości. Możesz też wysłać do nas e-maila, wszystkie czytamy i staramy się odpowiadać.

Prawo autorskie

Zdjęcia i teksty zamieszczane na blogu są naszego autorstwa, chyba że wprost zaznaczono, że autor jest inny. Wykorzystanie tekstów i zdjęć w różnych celach jest możliwe, ale wymaga każdorazowo uzyskania zgody autora.

Położenie Melbourne na mapie Australii