Kategorie

O nas

Położenie Melbourne na mapie AustraliiZ dziennika Johna Batmana:

8 czerwca 1835
…łódź popłynęła dzisiaj w górę większej rzeki, płynącej ze wschodu. Z przyjemnością stwierdzam, że jakieś 6 mil w górę rzeki znaleziono dobrą, głęboką wodę – to będzie miejsce na wioskę…

Kilka słów o nas

Przybyliśmy do Melbourne w lutym 2005 roku, kiedy już niewiele przypominało ono „wioskę” wymarzoną przez Batmana. Tak to przynajmniej wyglądało na pierwszy rzut oka, bo im dłużej tu mieszkamy tym bardziej nam się wydaje, że to jest jednak wciąż wioska.

Uznajemy to za zaletę.

Intencje i dobre rady

Piszemy na blogu o naszych wrażeniach z pobytu na Antypodach, o tym co widzimy wokół siebie. Wiele z tych zapisków może się okazać przydatnymi dla kolejnych potencjalnych imigrantów. Prosimy jednak pamiętać, że są to tylko nasze subiektywne opinie i mimo, że pisane są w dobrej wierze to za ich interpretację oraz wykorzystanie każdy z czytelników odpowiada sam.

Zapraszamy do czytania bloga. Jeśli podoba Ci się nasza strona to prosimy o komentarz. Najlepsza motywacja dla autora to świadomość, że ktoś to czyta. Zapraszamy również do wpisania się do Księgi gości. Możesz też wysłać do nas e-maila, wszystkie czytamy i staramy się odpowiadać.

Prawo autorskie

Zdjęcia i teksty zamieszczane na blogu są naszego autorstwa, chyba że wprost zaznaczono, że autor jest inny. Wykorzystanie tekstów i zdjęć w różnych celach jest możliwe, ale wymaga każdorazowo uzyskania zgody autora.