Kategorie
Melbourne

Dziemniagi w Melbourne

Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział to miłego oglądania. To reklama Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Melbourne z Jackiem Komanem, na co dzień mieszkańcem Melbourne, w roli głównej… To tylko półtorej minuty, ale proszę usiąść wygodnie…

7 odpowiedzi na “Dziemniagi w Melbourne”

Ha! Namówiliście mnie i obejrzałem ten „show” (Amazing Race Australia). Nawet nie było tak źle. Faktycznie, okradziono uczestników programu w pociągu, ale ten złodziej to był prawie gentleman: zabrał pieniądze, a zostawił torbę z dokumentami!
Potem było już całkiem nieźle, pokazano najładniejsze zakątki Polski: Kraków, Wieliczkę, Zakopane, Czorsztyn, Niedzica.
Sam program to zwykła telewizyjna chała, raczej nie włączę na kolejne odcinki.

„Amazing Race Australia” byl w ostatnim odcinku w Czechach. Jutro ( poniedzialek) bedzie w Polsce – niestety, w zapowiedziach w ostatnim tygodniu pokazano, ze jedna para uczestnikow zostala okradziona w pociagu 🙁 … Odechcialo mi sie ogladac, smutne. Pozdrawiam Przemku.

Przemek – zerknij na ch7 w najblizszy wieczor poniedzialkowy 😉
Mine tez o tym znojomy poinformowal, brak czasu na tv mam permanentny.

Ale tam padaja co najmniej 2 okreslenia na cycki. Ktore wolisz? Ja mysle, ze ich uzycie zalezy od stopnia poufalosci z rozmowca :).
Arek, nie wiedzialem, ze taki wyscig istnieje, chyba jestem do tyłu z tutejszą telewizją…
Natomiast film jest rzeczywiście śliczny.

Jeszcze piekniej bedzie w przyszlym tygodniu kiedy to Amazing Race Australia zawita do PL. No strach się bać. Jak mogłem obstawiac kto wygra rajd, to teraz można obstawiac kto przeżyje 😉

Dodaj komentarz: