Kategorie
Życie w Australii

Wesołych Świąt

Nie ma to jak Święta w środku lata. Zajmuje to trochę czasu, żeby się do tego przyzwyczaić, ale po kilku latach życia tutaj już myślę, że to kapitalne rozwiązanie. Spędzenie Świąt za stołem i przy telewizorze nam w każdym razie nie grozi. Jutro zabieramy dzieci, dziadków, sprzęt kempingowy i ruszamy w kierunku Wilsons Promontory.

Wszystkim naszym czytelnikom życzę, aby również wyrwali się z domu i poszli sprawdzić co słychać na śniegu (czy co tam obecnie leży u Was za oknem). Gdyby komuś jednak nie chciało się wychodzić z ciepełka to zamiast męczyć kolejny raz Kevina Samego W Domu niech poogląda dwie nowe galerie zdjęć, jakie wrzuciłem na stronę. Bardzo słonecznych zdjęć z Półwyspu Mornington koło Melbourne oraz z Wyspy Kangura koło Adelajdy.

Ja piszę te słowa jeszcze w pracy. Dochodzi właśnie godzina 14:00 i jestem jedną z ostatnich osób w biurze. Czas więc zacząć Święta, św. Mikołaj już z pewnością w drodze, a Marii lada chwila odejdą wody.

Wesołych Świąt!

5 odpowiedzi na “Wesołych Świąt”

…a my spedzamy Swieta w Gorach Skalistych na nartach…tez siedzenie za stolem raczej nam nie grozi!

Ja również życzę zdrowych,radosnych Swiąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku,niech spelnią się wszystkie plany i marzenia.
Dzisiaj u nas +7 stopni,pada deszcz.Resztki brudnego śniegu na ulicach i jest dośc ponuro ale noc ma już przynieść ochlodzenie i od jutra opady nowego śniegu.
Niewielka zima przecież przyniosla paraliż komunikacyjny na lotniskach Londynu,Paryża,Frankfurtu.Dziwne to-w Londynie bylo wtedy zaledwie 10 cm.bialego puchu.
Pozdrawiam,niech ten deszcz Wam trochę odpuści.

Wzajemnie, choć my w śniegu, a nie na plaży 😉 Bawcie się, cieszcie i bądźcie szczęśliwi, bo przecież o to w końcu chodzi, nie? 🙂

Życzenia z Toronta 😉 przesłali Pan i Pani Koala 😀

Dodaj komentarz: