Kategorie
Blog

Zagłosuj na Australię

Zgłosiłem naszego bloga do konkursu na „Blogera Roku 2009” organizowanego przez Wiadomości24 (pierwszy raz). Żeby zagłosować wystarczy kliknąć tutaj, znaleźć łatwo nasz blog, kliknąć na przycisk „Głosuj”, wpisać swój adres e-mail i potwierdzić w poczcie, że się głosowało. Bardzo proste, dwie minuty i każdy sobie poradzi. Żadnych smsów się nie wysyła i można głosować również z zagranicy.

Do dzieła więc. To, że to czytasz oznacza, że warto tu zaglądać, nieprawdaż? Mam nadzieję, że głosów będzie tyle co odwiedzin, a nie tyle co komentarzy ;).
Startujemy w kategorii „Życie”.

Zagłosuj na mnie - Bloger 2009 roku - Wiadomosci24

6 odpowiedzi na “Zagłosuj na Australię”

Witajcie,
Dawno tu do Was nie zaglądałem. A skoro już jestem to oddam głos i to nie po starej (brrr co za nieznośne słowo) znajomości, ale z przekonania, że blog jest tego wart.

Pozdrawiam 🙂
Rafał / broope

Witam, trafiłam tutaj przypadkiem i wcale nie żałuję. Nie mogę się oderwać od czytania, blog rewelacyjny! Podziwiam Państwa za odwagę, aby przeprowadzić się „na drugi koniec świata” i jednocześnie cieszę się, że można przeczytać coś mądrego, z humorem, pisanego przez wartościowych i ciekawych ludzi. 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz: