Kategorie
Blog

Zapraszam na Antypody

Postanowiłem zmienić odrobinę formułę naszej bytności w internecie. Przygotowałem cichaczem nowy projekt, projekt strony, w której informacje publikowane dotychczas na blogu nie będą ginęły w szumie bieżących spraw tylko będą dostępne łatwo dla każdego kto ich szuka. Strony, która ma być informatorem dla polskich miłośników Australii, tych co chcą tutaj się przeprowadzić i tych, którzy chcieliby tylko Australię odwiedzić.

Trochę to wszystko trwało, ale dzisiaj zapraszam na oficjalną premierę nowego portalu:

Na razie zawartość strony może się wydać uboga, ale obiecuję, że przeniosę tam z lamusa i uaktualnię wszystkie napisane kiedyś (na bloga i nie tylko) artykuły o charakterze informacyjnym. Pojawią się też nowe treści, o ile czasu nie braknie, bo pomysłów mam mnóstwo.

Z ciekawostek dostępnych na Antypody.info wymienić warto choćby aktywną mapę z prawej strony ekranu, linkującą do artykułów opisujących dane miejsce oraz aktualizowaną na bieżąco przez RSS listę najnowszych notek pisanych przez polskich blogerów z Australii.

Wszelką konstruktywną krytykę sobie cenię, będę więc wdzięczny za zwrócenie uwagi na błędy, które przedostały się na stronę oraz za propozycje nowych tematów do poruszenia.

Linkowanie do nowej strony oczywiście bardzo wskazane.

Blog zostaje w starym miejscu w formie niezmienionej. Będą tutaj wciąż pojawiały się notki z bieżącymi komentarzami spraw australijskich oraz z naszego życia na antypodach.

3 odpowiedzi na “Zapraszam na Antypody”

dobry pomysł …. ja bym tylko umieścił gdzieś link do kanału RSS w widocznym miejscu 🙂 bo ten najbardziej widoczny po prawej stronie odnosi sie do bloga, a nie do portalu

Dodaj komentarz: